Uudised

Elujõud. Kuidas olla energiline, terve ja särav
"Dr Stacie Stephenson on elustiilimeditsiini arst, kes mõistab, et tervis algab põhitõdedest, mida on tarvis järgida: hea toidu söömine väikestes kogustes, igapäevane füüsiline koormus ja suhtlemine inimestega, keda armastad.
Igaüks saab sellega hakkama, kuid sugugi kõik ei tea, kuidas seda teha. See raamat sisaldab kõike, mida on vaja teada elutervete harjumuste kujundamiseks ja säilitamiseks."
Goldie Hawn,
näitleja ja programmi MindUP asutaja

Vaata lähemalt
 
Küllus. Sisemine teekond rikkuseni
Kas sa tead, mis on rahajooga? Autor kinnitab, et jooga tagab meile parima viisi raha saamiseks ja kasutamiseks, sellele tegeliku väärtuse andmiseks ning selle abil edu ja õnne saavutamiseks.

Vaata lähemalt
 
Naine raamatukogus
Menukas Austraalia krimikirjanik Hannah kirjutab põnevikku Freddiest, kes kohtub Bostoni avalikus raamatukogus kolme võhivõõraga. Lugemissaali vaikusse lõikuvast verdtarretavast karjest saab alguse sõprus, mille panevad proovile saladused, kahtlustused, kallaletungid ja mõrvad.

Hannah pooleliolevat käsikirja loeb kirjaniku pühendunud fänn Leo, kes tunneb Bostonit nagu oma viit sõrme ja teab soovitada, kus selles linnas elada, süüa ja koos käia, aga ka seda, kus tappa.

Ühtaegu koroonapandeemiaga tabab Bostonit mõrvalaine.


Vaata lähemalt
 
VIIMATI ILMUNUD KORDUSTRÜKID:

"Vaimu anatoomia. Jõu ja tervenemise 7 astet", Caroline Myss

"Kivide tervendav toime", Kati Tarma

"Täiuslik tervis", Deepak Chopra

"Nähtav ja nähtamatu inimene", Charles W. Leadbeater

  • Kas naine suudab tappa
  • Naine raamatukogus
  • Küllus. Sisemine teekond rikkuseni
  • Elujõud. Kuidas olla energiline, terve ja särav